Готвач/ка топла кухня
Царево

Царево длъжност на пълно работно време

Хотел Томас Резиденс** най-предпочитан хотел на първа линия - плаж Нестинарка, гр. Царево.

Отговорности

Търси да назначи, за сезон лято 2021 Готвач/ка топла кухня.

- Участва в приготвянето на кухненската продукция в топла кухня;
- Помага в студена кухня при необходимост;
- Отговаря за качеството на продукцията;
- Следи за спазването на утвърдената технология за производство;
- Спазва рецептите за състав, количество и качество на влаганите продукти;
- Следи за хигиената в кухнята и помага в почистването.

Изисквания и необходими умения

Опит на подобна позиция.
Мотивация за работа.

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
- Трудов договор с осигуровки;
- Настаняване и изхранване в работните и почивните дни;
- Работа на смени;
- Работа в динамична среда с утвърден екип от професионалисти;
- Фирмено обучение и възможност за развитие в компанията.

Информация за контакт

Телефон: +359879 55 49 09

ITCD