ДИ – ПЛАНА ЕООД
Готвач топла кухня
гр. Царево
От 2000 до 3000 лв.

гр. Царево длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

За нас

Ресторант Belle Amie, 1999г.

Описание на позицията

Ресторант Belle Amie, намиращ се на къмпинг Арапя (м/у с.Лозенец и гр. Царево), търси готвач топла кухня, за сезонна работа през лятото. Заведението разполага с 80 места.

Изисквания:
- отлични умения при приготвяне на традиционните български ястия /обедно меню/
- опит в ресторанти на свободна консумация
- приготвяне на аламинути и специалитети от пилешко, свинско, телешко, агнешко
- организиран с добри хигиенни навици
- бързина, сръчност и умение за работа в екип

Ние осигуряваме:
- трудов договор
- много добра среда на работа
- сигурно заплащане и осигуровки
- бонуси при отлична работа
- коректен и лоялен работодател
- осигурени помещения за спане на персонала
- осигурена храна

За повече информация: 0893 62 88 66 ; 0887 111 455