Astrea Recruitment
20 - 50 служителя Кандидатстване
Готвач топла кухня
Велико Търново

Велико Търново длъжност на пълно работно време

АСТРЕA е компания в сферата на Човешките ресурси. Целта ни е да открием най-
подходящите хора за нашите бизнес партньори, като им осигурим удовлетвореност.
За един от нашите клиенти – известна механа – търсим Готвач топла кухня.

Отговорности

Задължения и отговорности:
* способност за работа в динамична среда;
* бързина, пъргавост и изпълнителност са задължителни;
* съблюдаване на висока лична и производствена хигиена;
* работа в екип;
* правилно експлоатира материалната база, инвентар и съоръжения в кухнята;
* подпомага Главния готвач.

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидатите:
* предишният опит в топла кухня - задължителен;
* умение за работа в екип;
* отговорен и организиран човек;
* мотивиран и отговорен към работата си;
* приветлива личност.

Ние Ви предлагаме

Нашият клиент предлага:
* пълен работен ден;
* работно време – 1 смяна от 16:00 до 23:00 часа;
* редовно и коректно заплащане;
* трудов договор.

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат,
не се колебайте и ни изпратете Вашата Автобиография (Не забравяйте да посочите
референтния номер на обявата PP_GTK).

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).
Careerdays.bg