Готвач за ресторант в Германия
други в чужбина

други в чужбина длъжност на пълно работно време

За нас

Агенция за подбор на персонал
Лиценз Nо 262 от 03.08.2018 г.

• Като администратор на лични данни гарантираме запазването на конфиденциалност на съдържанието на Вашата автобиография.
• Кандидтствайки за тази позиция, Вие се съгласявате Вашите лични данни да се използват и по други оферти подходящи за Вас.
Изпратете Вашата автобиография на немски език. След предварителен подбор, ще се свържем с Вас.

Отговорности

Готвач за ресторант в хотел , Германия, Висмар
с опит.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- Говорим немски език /А2 -В1/
- само с английски е резервен вариант, но в този случай е задължително да положите максимум усилия да научите бързо разговорният кухненски немски език.
- Опит като готвач - задължителен
- Образование готвач - с предимство

Ние Ви предлагаме

- Заплащане стартово - 10,50 - 11 евро бруто / час в зависимост от опита, като готвач и нивото на немскя език;
- Минимум 40 часа седмично, има възможност за допълнителни часове. ;
- Може да бъде,осигурена квартира и храна в хотела срещу минимално заплащане
ITCD