Ноу-Хау Диджитъл ООД
Графичен дизайнер
Варна
От 500 до 1000 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Know-How Digital е дигитална маркетинг агенция базирана в град Варна, която работи в областта на уеб разработката, онлайн рекламата и креативното съдържание. Агенцията е създадена през 2017, като работи активно с бизнес клиенти от цялата страна.

За подпомагане на ежедневната работа с активностите по клиентски брандове, рекламни кампании и проекти, търсим млад и мотивират човек, който да стане част от нашия екип.

Отговорности

Какво ще вършиш при нас:

- Създаване на маркетингово съдържание за нашите бизнес клиенти;
- Ежедневно участие в работни процеси на агенцията, като създаване на графични визии за рекламни цели, рекламни текстове и маркетинг стратегии за различни брандове;
- Управляване на бизнес профили за наши клиенти във Facebook и Instagram, създаване и публикуване на съдържание за тях;
- Подпомагане развитието на агенцията, чрез идеи, стойност и активност;

Изисквания и необходими умения

Ти си нашият човек, ако:

- Създаваш графичен дизайн на добро ниво с Adobe Photoshop и имаш 2+ години опит със софтуера;
- Задължително имаш портфолио с графичен дизайн проекти, което да ни покажеш;
- (предимство) Работиш с Adobe Illustrator, Adobe After Effects или други графични софтуери;
- (предимство) Имаш рекламен нюх и опит в създаването на съдържание в социалните мрежи;
- (предимство) Провеждал си рекламни кампании с маркетинг платформите на Facebook и Google;
- Ориентиран си към постигане на резултати и спазваш поставените срокове;
- Притежаваш качества като мотивираност, находчивост и креативност;
- Владееш английски език на работно ниво;

Ние Ви предлагаме

При нас ще получиш:

- Мотивиращо заплащане и бонуси по проекти;
- Работа в реална работна среда по различни клиентски кампании и проекти;
- Получаване на практически опит и ноу-хау в сферата на графичния дизайн и дигиталния маркетинг;
- Позитивна работна среда в млад и амбициран екип от специалисти;
- Допълнителни придобивки - бонуси, ресурси, обучения и др.