Графичен Дизайнер
Пловдив / Асеновградско шосе
От 1000 до 1500 лв.

Пловдив / Асеновградско шосе длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Барос Вижън ЕООД е иновативна фирма чийто основни дейности са дизайна и производството. Ние сме лидер на българския пазар за стъклени парапети и повече от 5 години бележим засилено присъствие на нашите системи в Европа, където се конкурираме с най-големите производители.

С цел разширяване на нашите дейности свързани с маркетинга и продажбите, както в България, така и в Европа, търсим да назначим "Графичен Дизайнер".

Отговорности

Подпомага дейността на маркетинг отдела като работи заедно с тях по изграждането на проекти свързани с развитието на фирмата.
Изготвя рекламни материали - каталози, брошури, презентации и др.
Обработва изображения за печат и използване в онлайн пространството.
Участва в процесите на брандиране на компанията - лога / дизайни / опаковки / social media.

Изисквания и необходими умения

Подходящо образование и/или трудов опит.
Отлично владеене на програми като Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop.
Компютърна грамотност.
Опит в дизайна и обработването на рекламни материали - брошури, каталози, изображения и др.
Готовност за работа в динамична среда.
Спазване на крайни срокове.
Креативност, целеустременост и желание за професионално развитие.
Добри комуникационни умения и работа в екип.
Отлично ниво на английски език.
Техническо чертане.
Собствен автомобил.

За сериозно предимство ще се смятат:

Опит в 3D анимация или желание за добиване на такъв.
Усет за добър UI/UX дизайн за спомагане на маркетинговия отдел.
Copywritting или увлекателно писане на статии/съдържание.
Владеене на втори чужд език.

Ние Ви предлагаме

Реално кариерно развитие, работа с едни от най-успешните и реализирани европейски фирми. Отлични условия на труд.
Динамична и отговорна дейност в мотивиран млад екип.
Заплата според умемнията и годишен бонус.
Работа от 08:00-17:00 / Пон-Петък

Информация за контакт

Телефон: 0876080892

ITCD