Индустриален Електротехник/ Elektriker (m/w/d)
други в чужбина, Германия
От 3000 до 4000 лв.

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Ние имаме в предвид че: Всеки човек е различен, както и всяка авобиография не е една и съща както и че, всеки следва своите собствени цели. Поради тази причина ние създадохме Tabel Chance за един по- добър шанс в живота. Ние ще ви помогнем бързо да намерите своят собствен път, за да се осъвършенствате професионално! Независимо дали сте млад и дипломиран, но нямате достатъчно опит или пък сте човек с опит но в момента сте безработен ние мислим че, всеки трябва да получи своя шанс.

Отговорности

Поддръжка на Ел. инсталациите, Машините в индустриално предприятие.

Изисквания и необходими умения

Техническо образование в сферата на електрониката и електротехниката (сертификат)
Предишен опит на същата или подобна позиция
Владеене на Немски или Английски (Добро комуникативно ниво от B1-B2)
Валидна шофьорска книжка;
Умения за работа в динамична среда-Желание за учене и придобиване на нови знания и умения.

Ние Ви предлагаме

Трудов договор при немски работодател на пълен работен ден.
Мотивиращо заплащане
Настаняване и адресна регистрация.
Предлагаме интересна и отговорна позиция в динамична среда
Имате възможност да се включите широко в своята зона на отговорност и да се развивате лично.

Събудихме ли Вашият интерес? Искате да станете част от нашият екип? Не се колебайте да кандидатствате, изпратете ни вашите кандидатури тук или директно на Е Майл адрес: mirela.mincheva@tabel.com
Careerdays.bg