„Виваком България“ ЕАД
Инженер безжичен достъп – гр. Бургас
Бургас

Бургас длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ако се вълнуваш от иновациите и постоянния напредък, Vivacom е точното място за твоята амбиция. Ние предоставяме съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти. Заповядай в нашия изключителен технически екип и се докосни до възможността да работиш с най-новите технологии и да черпиш опит от най-изтъкнатите специалисти в индустрията.

КАКВИ ЩЕ БЪДАТ ТВОИТЕ ОТГОВОРНОСТИ?

Поддръжка на изправността на мобилните мрежи съгласно изискванията за високо качество на предлаганите услуги
Отстраняване на повреди и извършване на аварийна дейност по технологичните съоръжения на мобилната мрежа
Участие при приемане и изграждане на нови обекти
Работа на височина
Регулярно изготвяне и проверка на документи по движение на дълготрайни материални активи
Изготвяне на регулярни справки и отчети
Управление на високо проходим автомобил

КАКВИ СА НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ?

Висше образование, степен бакалавър, специалност в сферата на Телекомуникациите, ИТ или Електрониката
Добри познания по инсталираната техника – базови станции, радиорелейни линии, дизел генератор, токозахранващи системи и др.ще се счита за предимство
Добро владеене на английски език
Много добри компютърни умения – MS Office и работа със специализиран софтуер
Умение за работа със специализирана измерителна техника
Свидетелство за управление на МПС, кат. В
Ефективност при работа в екип, отлични комуникативни способности

КАКВО ТИ ПРЕДЛАГАМЕ?

Конкурентно възнаграждение
Професионално развитие в най-голямата и високо технологична телекомуникационна компания в България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Възможност за кариерно развитие в други технически и ръководни позиции
Редица придобивки като: Допълнително здравно осигуряване за теб и твоето семейство, ваучери за храна, преференциални условия за всички Vivacom услуги, ваучер за закупуване на мобилно устройство, спортна карта и много други

КАК ДА КАНДИДАТСТВАШ?

Моля, натисни бутон „Кандидатстване”, за да изпратиш автобиография не по-късно от 7 май 2024г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю

ITCD 2024 Employers