Инженер конструктор
Шумен

Шумен длъжност на пълно работно време

Ние сме българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешки ресурси.

За наш уважаван клиент в град Шумен – производствена компания с иновативно мислене и лесно разпознаваем продукт, набираме квалифицирани и мотивирани кандидати за позицията:

ИНЖЕНЕР КОНСТРУКТОР

Защо да се доверите на Изи Консулт? Защото ние:

- Oбръщаме специално внимание на всеки кандидат.
- Съпътстваме ви при подготовка на документите за кандидатстване.
- Даваме насоки за успешно представяне по време на интервюто.
- Работим само с утвърдени компании.
- Работодателите разглеждат нашите кандидати с предимство.

Отговорности

На тази позиция Вие ще отговаряте за:

- Разработването на изделия и усъвършенстването им;
- Създаването и поддържането на документацията на изделия и компоненти;
- Създаването и поддържането на базата данни за произвежданите продукти в ERP система;
- Участие в процесите по внедряване в производство на нови продукти и материали;
- Комуникация с доставчици и производители на специализирана екипировка и оборудване.

Изисквания и необходими умения

Ако Вие имате:

- Висше техническо образование – машинен инженер;
- Много добри умения за работа със SolidWorks;
- Добро владеене на английски език – писмено и говоримо;
- Шофьорска книжка кат. B;
- Аналитични умения, нагласа за екипна работа, умения за ефективна комуникация и спазване на срокове.
*С предимство се разглеждат канидати, които имат сходен професионален опит в промишлени предприятия.

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:

- Работа в утвърдена компания - лидер на пазара;
- Въвеждащо обучение;
- Мотивиращо стартово възнаграждение и допълнителни социални придобивки;
- Дъглосрочна работа и коректно отношение;
- Допълнителна помощ при преместване от друго населено място.

Ако смятате, че тази позиция може да бъде следващата крачка във Вашето развитие, моля, изпратете ни автобиография. Ще се свържем с одобрените по документи кандидати в рамките на 5 работни дни.

Ако познавате някой, който би проявил, можете да споделите линка към нашата обява или да ни се обадите на тел. 0882 275 419, за да ни препоръчате кандидат.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа. Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидатите.
Virtual Career Days