АЛЕГИ инженеринг ООД
Инженер конструктор
Златица, Пирдоп
От 1500 до 2000 лв.

Златица, Пирдоп длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Отговорности

- Участвате в създаването на нови иновативни продукти;
- Проектирате и изработвате моделни образци и системи според проекта, над който се работи;
- Предлагате форма, размери и вид на необходимите материали за произвежданите изделия;
- Оптимизирате използваните материали в производството, чрез въвеждане на нови иновативни материали и технически подходи, с цел снижаване на себестойността на продуктите;
- Създавате и актуализирате конструктивната документация.

Изисквания и необходими умения

- Висше техническо образование - машинен инженер или друго релевантно;
- Отлични познания и опит в работата със Solid works - 3D и 2D;
- Познаване на машиностроителните стандарти;
- Английски език на много добро ниво;
- Компютърна грамотност - MS Office;
- Предишен опит - мин. 3 години на същата или релевантна позиция ще се счита за предимство;
- Дисциплинираност, отговорност и отлични умения за работа в екип;

Ние Ви предлагаме

- Условия за дългосрочна реализация;
- Конкурентно възнаграждение;
- С предимство ще се са кандидати с локация в района;
- Дългосрочна работа и коректно отношение.