Инженер Конструктор
пловдив
От 2000 до 3000 лв.

пловдив длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Ние сме официален представител на лидери в професионалните решения за индустриална автоматизация на машини и производства.
Компанията разширява дейноста с подпомагане на клиентите си в избора на правилните решения за автоматизиране на процение и за целта се нуждае в Инженер конструктор.

Отговорности

Роля и отговорности:
- Проектира конструктивни решения, спрямо изисквания на конкретни проекти или планирани подобрения в съществуващи изделия;
- Активно участва в разработване и внедряване на нови конструкции и технологии
- Обезпечава производството с необходимата конструктивна документация
- Оказва съдействие на производството при изпълнение на текущи поръчки, авторски контрол;
- Извършва периодичен контрол на технологичния процес

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- машинно инженерно образование;
- добра конструктивна и технологична подготовка в областта на обработката на метали;
- английски език;
- работа с CAD софтуер;
- подходяща е за начинаещи специалисти с желание да постепенно да добиват опит

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:
- Добри условия за работа;
- Гъвкаво работно време;
- Мотивиращо възнаграждение;

Ще разглеждаме само кандидати които, отговарят на изискванията ни, опита не е задължителен.
Ценим желанието за развитие и инициативността.

Информация за контакт

Телефон: 032676656

VCD