„Виваком България“ ЕАД
Инженер Поддръжка на оборудване – гр. Велико Търново
Велико Търново

Велико Търново длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ако се вълнуваш от иновациите и постоянния напредък, Vivacom е точното място за твоята амбиция. Ти ще бъдеш важна част от нашата мисия да предоставяме най-добрите услуги и клиентско изживяване на милиони потребители. Заповядай в нашия изключителен технически екип и се докосни до възможността да работиш с най-новите технологии и да черпиш опит от най-изтъкнатите специалисти в индустрията.

КАКВИ ЩЕ БЪДАТ ТВОИТЕ ОТГОВОРНОСТИ?

Отговаря за аварийна или планирана подмяна на модули или други елементи в телекомуникационното оборудване , разположено в технологичните зали на Виваком от поверения регион.
Профилактика и диагностика на повреди в повереното телекомуникационно оборудване;Участие в интеграцията, тестването и приемане на ново оборудване или разширения в мрежата.
Участие в интеграцията, тестването и приемане на ново оборудване или разширения в мрежата.
Въвеждане и актуализиране на информация за повереното оборудване в информационните системи на Виваком или на производителите.
Осигуряване на съдействие на представители на доставчици или други отдели във Виваком

КАКВИ СА НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ?

Познания и опит в работа с телекомуникационно оборудване (рутери, комутатори, централи, сървъри)
Добро владеене на английски език - писмено и говоримо
Добра компютърна грамотност - MS Office
Отлични комуникативни способности и ефективна работа в екип
Отговорност и инициативност
Шофьорска книжка - кат. Б

КАКВО ТИ ПРЕДЛАГАМЕ?

Конкурентно възнаграждение
Професионално развитие в най-голямата и високо технологична телекомуникационна компания в България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Възможност за кариерно развитие в други технически и ръководни позиции
Редица придобивки като: Допълнително здравно осигуряване за теб и твоето семейство, ваучери за храна, преференциални условия за всички Vivacom услуги, ваучер за закупуване на мобилно устройство, спортна карта и много други

КАК ДА КАНДИДАТСТВАШ?

Моля, натисни бутон „Кандидатстване”, за да изпратиш автобиография не по-късно от 3 май 2024г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю

ITCD 2024 Employers