ОПТИКС АД
Инженер Продажби
Панагюрище

Панагюрище длъжност на пълно работно време

Повече от 20 години ОПТИКС е лидер в областта на високотехнологичното оптично производство в България и на международния пазар. В портфолиото на нашия отбор можете да откриете над 45 световни дестинации, в които нашите проекти в сферата на сигурността, интегрираните системи и термовизионната техника се ползват с доверие. Като силно специализирано предприятие в производството на оптикомеханични и оптикоелектронни възли и изделия с военно и гражданско предназначение, ОПТИКС АД извършва целия производствен процес - от проектиране и реализиране на прототипи до серийно производство. Производството на компанията е разположено на 5 площадки с различни локации.

Отговорности

• Обслужва клиентите чрез идентифициране на техните нужди и инженерни адаптации на продукти, оборудване и услуги
• Идентифицира настоящите и бъдещите изисквания за обслужване на клиенти, като установява лична връзка с потенциални и настоящи клиенти
• Предоставя техническа и инженерна информация за продукти, услуги или оборудване, като отговаря на въпроси и заявки
• Идентифицира и открива нови потенциални клиенти като планира и изпълнява план за cold call контакти
• Изготвя разчети на разходите, като изучава всички свързани с тях документи на клиента, консултира се с инженери, контруктори и друг професионален персонал
• Определя подобренията, като анализира съотношенията на разходите и ползите на оборудването, доставките или приложенията за услуги в клиентска среда и инженеринг или предлага промени в оборудването, процесите или използването на материали или услуги
• Постига одобрение от клиентите, като обяснява или демонстрира намаляване на разходите и подобрения в предлаганите решения
• Развива персонала на клиента, като предоставя техническа информация и обучение.
• Изготвя технически отчети за продажби, като събира, анализира и обобщава информация за продажбите и тенденции в областта, в която работи

Изисквания и необходими умения

• Висше образование – магистър или бакалавър (техническа или икономическа специалност)
• Отлично владеене на английски (владеене на втори език - немски или руски език се счита за предимство)
• Отлична компютърна грамотност (работа с електронни таблици и презентации)
• Опит в сферата на продажбите – 2 години (счита се за предимство)
• Опит с продажба на комплексни решения – счита се за предимство
Нагласа за решаване на проблеми, отлични презентационни умения

Ние Ви предлагаме

• Трудов договор
• Стимулиращо възнаграждение от фискирана заплата и бонуси, свързани с постигантите цели
• Великденски и Коледни бонуси
• Възможности за кариерно развитие и обучение в сферата на продажбите, участия в международни изложения
• Работа в съвременна офис среда
• Покриване на транспортни или квартирни разходи в рамките на определен бюджет за служители, които не живеят в град Панагюрище
• Медицинска застраховка с покриване на абонаментно обслужване и възстановяване на разходи
• Допълнителни финансови стимули за поддържане на здравословен начин на живот
• Организирани социални мероприятия и тиймбилдинги
• Месторабота: гр. Панагюрище, Технологичен Парк

Информация за контакт

Телефон: 035760729

ITCD