Инженер Сградна автоматизация
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Търсим Инженер Сградна Автоматизация.

Като Инженер Сградна Автоматизация, ти ще отговаряш за:

•Изготвянето на технически решения и финансови предложения по част Сградна автоматизация;
•Изготвянето на спецификации и функциониални описания на решенията за Сградна автоматизация;
•Комуникацията с клиенти във връзка с уточняване на технически и функционални въпроси;
•Проектирането на предложените технически решения;
•Комуникацията с доставчици на оборудване във връзка с изготването на различни технически предложения;
•Спазването на проекта и функциналността на предложеното решение и координирането на дейностите между разлините специалности на ниво изпълнение;
•Даването на предложения за оптимизации на техническите и финансовите параметри по проектите;

За да изпълниш това като професионалист, трябва да отговаряш на следните изисквания:

•Да имаш опит със системи за сградна автоматизация (BMS/КИПиА);
•Да имаш сериозни познания по ОВКИ технологиите за централно отопление, вентилация и климатизация;
•Да имаш добри електротехнически познания;
•Да умееш да работиш с AutoCad;
•Да имаш желание за проектиране и изпълнение на системи в сферата на Сградната автоматизация;
•Да владееш Английски език;
•Да имаш валидна шофьорска книжка – кат. B;
•Да имаш мотивация да за развитие в модерна област със сериозна перспектива.

Ние предлагаме:

•Конкурентен пакет от възнаграждения.
•Предизвикателна и динамична работа във висококвалифициран екип от професионалисти.
•Участие във високотехнологични и иновативни проекти.
•Отлична програма за социални помощи.
•Здравна осигуровка.
•Спортни карти.
•Модерно и уютно работно място.

Cross Source LTD - Recruitment Agency (license № 2767 from 21.03.2019)

Информация за контакт

Телефон: 0897 902220

ITCD 2024 Employers