СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД
Инженер -Търговец
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

За наш клиент, водеща фирма в областта на индустриалната автоматизация търсим опитен инженер по продажбите за Източна България.

Отговорности

Организира дейностите по обслужване на клиентите в определен регион на страната;
Поддържа контакти с настоящи клиенти на компанията, информира ги за новости, консултира и намира най-доброто техническо решение за тях;
Установява контакти с потенциални клиенти в региона , анализира техните потребности и потенциал;
Анализира пазара и конкуренцията;

Изисквания и необходими умения

Висше образование- инженер;
Търговски опит с индустриални корпоративни клиенти;
Опит в сферата на процесната автоматизация е предимство;
Компютърна грамотност - MS Office, Internet
Технически английски език на добро работно ниво;
Шофьорска книжка и възможност за чести командировки в страната;

Ние Ви предлагаме

Отлични възможности за кариера и развитие в стабилна и просперираща компания;
Стартова заплата 3200лв. бруто плюс стимулираща бонусна система,
Коректни трудово- правни отношения
Корпоративна култура, която насърчава иновациите и развитието;
Работа в сплотен и динамичен екип;

Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.
СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД е регистрирана под номер 2221 валиден от 16.02.2017 да извършва дейности по подбор на персонал от МТСП.