ЖАР-ММ ЕООД
Инженер-технолог
Бургас
От 2000 до 3000 лв.

Бургас длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Описание на позицията

За наш клиент, фирма с основна дейност производство на метални детайли, търсим ТЕХНОЛОГ със следните изисквания:

*Висше инженерно-техническо образование със специалност:
-металургия, инженерна химия , топла обработка на металите
*Практически опит като инженер/ технолог в производство
*Опит в металургичен/леярен цех-ще се счита за предимство
*Теоретични знания по топлинна и структурна обработка на метали
*Владеене на английски език за комуникация -мин.В1-ЗАДЪЛЖИТЕЛНО
*Добра компютърна грамотност-ниво обслужващо длъжността
*Желание за дългосрочна работа и професионално развитие
*Нагласа за първоначално въвеждащо обучение в чужбина
*Свидетелство за управление МПС , кат.В-активен шофьор

Работодателят предлага:
*Заетост-понеделник-петък, ТД,СО съгласно КТ
*РЗ-2000 нето стартова след облагане
*Допълнителни бонуси за достигнати цели
*Финансова коректност и предвидимост на доходите
*Работа във фирма с изградени производствени традиции
*Професионална реализация и възможност за развитие

Необходими документи за кандидатстване-актуална автобиография на български и на английски език с подробно описан трудов опит

Удостоверение за посредническа дейност по наемане на работа в Република България №2738/15.02.2019