Adecco Bulgaria
50 - 300 служителя Кандидатстване
Инженер Технолог
Шумен
От 1500 до 2000 лв.

Шумен длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

От името на нашия доверен клиент „Нови енергийни системи“ (НЕС) ООД, пазарен лидер в производството на продукти, системи и решения, ползващи алтернативни източници на енергия и щадящи околната среда, търсим да назначим Инженер - технолог в производството

Отговорности

Цел на длъжността:
• Внедряване на нови изделия или технологии, оборудване, инструменти и екипировка;
• Контролиране спазването на технологията на производството на изделията, изготвя необходимата технологична документация за производството;
• Провежда обучения на работници и служители;

Основни функции:
• Проектира и разработва технологичния процес за новоусвояеми продукти;
• Участва в подобряването на технологичния процес за продуктите в серийното производство;
• Разработва технологична документация;
• Разработва програми за изработка на детайли със CNC машини или опит при работа с роботизация FANUC;
• Следи за разхода на консумативите и заявява нови при необходимост;
• Решава текущи въпроси относно технологията на производство, във връзка с изпълнение на производствените програми;
• Следи и контролира спазването на производствената технология, на технологичните и качествени параметри на произвежданите продукти;
• Обучава служителите за въвеждането на правилните процеси;

Изисквания и необходими умения

• Висше техническо образование (машинно инженерство или опит при работа с метали- съществено предимство);
• Владеене на Auto CAD или Solid Works;
• Отлична комуникативност на всички нива;
• Умения за решаване на проблеми;
• Прецизност, организираност и инициативност;
• Висока мотивираност и умения за работа в екип;

Ние Ви предлагаме

• Възможност за професионална реализация и развитие в динамично развиваща се производствена компания;
• Отлично заплащане, спрямо квалификацията и професионалния опит;
• Фирмено обучение;
• Работа в екип от мотивирани специалисти;

В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814.

Информация за контакт

Телефон: 0884296041