SOLO Capital Ltd.
под 5 заети служителя Кандидатстване
Инженер за ремонт и обслужвани на машини в ХВП
Стара Загора
От 1500 до 2000 лв.

Стара Загора длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Нашият клиент е българска търговска компания, лидер един от отраслите на хранително-вкусовата промишленост, която търси за Стара Загора:

Отговорности

-Монтаж, пускане в действие, ремонт и профилактика на машини в ХВП, с които фирмата има договори или е получила заявки за ремонт и поддръжка ;
-Идентифицира технически проблеми и ги отстранява;
-Проверка и установяване на рекламации при клиента;
-Консултира клиенти, предлага технически решения;
-Обучава персонала на фирмата на нашите клиенти, предлага технически решения;

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидата:
-Техническо образование – висше, специалност електро инженер или инженер по електроника;
-Добри теоретични познания в областта на електрониката и електротехниката
-Владеене на английски език или немски език на високо ниво;
-Управление на МПС - активен шофьор;
-Добри комуникативни умения при общуване с клиенти;
-Организираност, оперативност, способност за работа самостоятелно и в екип;
-Комуникативна и динамична личност, която обича да пъту

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:
- Възможност за професионално развитие и натрупване на опит в сферата на високо динамичния и постоянно разрастващ се сектор;
- Дългосрочна работа в екип от професионалисти;
- Стимулиращо възнаграждение обвързано с обучението и качеството на работата;
- Интересна и предизвикателна работа.

Лиценз 2589, от 03.08.2018г.

Информация за контакт

Телефон: 0898531692