Junior Back office Support Specialist
Пловдив
От 1000 до 1500 лв.

Пловдив длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Вашият талант. Нашата визия. В Truckpoint Ltd. това е мощна комбинация и основата, върху която създаваме по-големи възможности за нашите членове и по-голяма стойност за нашите клиенти. Нашата компания е известна с високото си ниво на обслужване на клиентите и изключителна поддръжка. Присъединете се към нас, за да управляваме заедно бъдещето на автомобилната индустрия!

Отговорности

Основни отговорности:

• Приемане, анализ и окомплектовка на входящи и изходящи бордови устройства;
• Съдействие на екипа с текущи задачи от клиентското портфолио (частична ангажираност с клиентите);
• Администриране на документация и CRM;
• Активност в социалните медии е плюс!

Изисквания и необходими умения

Необходими умения:

• Добро владеене на английски
• Отлични организационни и мултитаскинг умения
• Възможност за самостоятелна работа със или без какъвто и да е надзор
• Отлични комуникативни умения
• Опит с MS Office
• Адаптивност и гъвкавост
• Внимание към детайлите
• Устойчивост на работа под напрежение
• Не се изисква предишен опит за ролята

Ние Ви предлагаме

Ние Ви предлагаме:

• Гъвкаво работно време
• Пълно обучение
• Start-up офис среда
• Професионална и приятелска работна атмосфера

Благодарим Ви, че отделихте време да прегледате нашата обява за работа, ако смятате, че отговаря на вашия опит и интереси, моля кандидатствайте днес - ние сме нетърпеливи да научим повече за вас! Ако познавате приятел, който може да е подходящ за работата, моля, насочете ги.

Truckpoint е регистриран като администратор на лични данни с идентификатор: 154528, издаден от Комисията за защита на личните данни в Република България. Предоставените от вас лични данни ще бъдат обработвани за целите на процеса на набиране. Truckpoint поема отговорността да обработва, използва и съхранява вашите лични данни, като гарантира тяхната защита в тайна от трети страни. Ще бъде установен контакт само с одобрени кандидати.
ITCD