Камериер/ка за хотел близо до Лайпциг, Германия
до Лайпциг, Германия
От 3000 до 4000 лв.

до Лайпциг, Германия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Агенция за подбор на персонал. Лиценз Nо 262 от 03.08.2018 г.
• Като администратор на лични данни гарантираме запазването на конфиденциалност на съдържанието на Вашата автобиография.
• Кандидатствайки за тази позиция, Вие се съгласявате, Вашите лични данни да се използват и по други оферти подходящи за Вас.
Изпратете Вашата автобиография на немски език. След предварителен подбор, ще се свържем с Вас.

Отговорности

Отговорности:
Германия, камериер/ка в хотел, близо до Лайпциг в Германия
Спазване на изискванията за почистване, по утвърдена процедура от хотела.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- Говорим немски език или английски език A2- B1
- Опит, като камериер или в почистване.

Ние Ви предлагаме

Предлага се:
- Постоянна работа на трудов договор с пълно работно време.
- Възможност за допълнителни часове.
- Заплащане стартово - 9,50 евро бруто/ час;
- Oсигурена квартира и храна в хотела, срещу минимално заплащане

Информация за контакт

Телефон: 0887315089

ITCD