Камериери/ ки
Варна
От 500 до 1000 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Санаторно-оздравителният комплекс „Камчия“ е разположен на българския бряг на Черно море, в близост до уникалния природен резерват, под защитата на ЮНЕСКО, до устието на река Камчия. Това е уникален център от нов тип, който предлага програми свързани с отдих, образование, култура, творчество, спорт, здраве, бизнес и конгресен туризъм.

Отговорности

• Почистват, проветряват и поддържат помещенията и санитарните възли в поверения им район.
• Подменят и почистват постелъчния инвентар, пердета, хавлии и посуда.
• Зареждат с хигиенни материали, цветя и рекламно-информационни брошури.
• Следят за изправността на електроуредите, както и за работата на водопроводните, канализационните и санитарните съоръжения.
• Следят за липси и повреди в имуществото и обзавеждането в поверените помещения.
• Участват при почистването на общите части на сградите и комплекса.

Изисквания и необходими умения

• Предишен опит на подобна позиция минимум 1 година ще се счита за предимство.
• Добри комуникативни способности.
• Сръчност, ефективност, способност за работа в екип.
• Лоялност.
• Готовност за работа на смени, при петдневна работна седмица.

Ние Ви предлагаме

• Трудов договор с осигуряване върху реалното възнаграждение.
• 1% допълнително за професионален опит.
• Въвеждащо обучение.
• Осигурен транспорт от Варна.
• Работно облекло.
• Изхранване по време на работните смени.
• Петдневна работна седмица по график.

Информация за контакт

Телефон: 0897017146

ITCD