ЕВРОРА КОНСУЛТ ЕООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Касиерка за заведение за бързо хранене
Kurpromenade, Германия
От 2000 до 3000 лв.

Kurpromenade, Германия длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

“Eurora Cosnult” ltd е основана през 2017 г. и регистрирана в Министерство на труда и социалната политика гр. София с лиценз за посредническа дейност № 2391 за България, и № 2392 за чужбина. Нашата роля като агенция за подбор на персонал е да намерим на работодатели, търсещи служители от България, квалифициран персонал, както и съответно да намерим работни оферти на кандидати търсещи работа в чужбина.
Мисията ни е както да Ви консултираме максимално коректно, така и да организираме всичко необходимо за предстоящото Ви заминаване.

Отговорности

• Работа с касов апарат и различни видове разплащания
• Работа с клиенти
• Работа на бар
• Поддържане на работното място
• Помагане на кухненския персонал при нужда

Изисквания и необходими умения

• Немски език на добро ниво
• Опит в подобна позиция минимум 1г.
• Желание за работа.
• Чисто съдебно минало
• Физически здрави

Ние Ви предлагаме

• Сезонен трудов договор по немско законодателство
• Осигурена квартира в размер на 400 евро/месец на човек с включени консумативи
• Чисто минимално месечно възнаграждение след всички разходи 1200 €/месец
• Осигурена храна
• Възможност за допълнителни часове (+8€/час)

Информация за контакт

Телефон: 0876 501 901 / 0886 608 858

ITCD