Кофражист – дърводелец, бетонни отливки
други в чужбина, Финландия

други в чужбина, Финландия длъжност на пълно работно време

Нашият клиент е компания за ядрена енергия, създадена с цел да отговори на енергийните нужди на финландските предприятия.
Търсим: Кофражист – дърводелец, бетонни отливки

Отговорности

Монтаж и изграждане на бетонни отливки.

Изисквания и необходими умения

• Мин. 3 год. професионален опит
• Руски език е предимство
• Основно ниво на английски
• Акуратност, прецизност, коректност и сътрудничество
• Възможност за ползване на автомобил е предимство
• Шофьорска книжка
• Свидетелство за съдимост

Ние Ви предлагаме

• Локация: Финландия, гр. Раахе (75 км от Оулу)
• Работодателя напълно осигурява първоначални и еднократни пътни разходи
• Работодателя поема изцяло разходите за настаняване. Всеки работник е в собствена стая.
• Възможност за осигуряване на достъпна храна
• Започване – след одобрение, в рамките на 2 седмици.
• Работни часове: 08.00 – 19.00 Пон – Пет/1 час обедна почивка, възможност за допълнителни часове
• Заплащане: 12 евро/час чисто.
• Работен график от 4 – 6 работни седмици във Финландия / 1 – 2 вкъщи.

Ако се интересувате от позицията, моля изпратете вашето CV на английски език
Careerdays.bg