ИКИС СЛ ООД
20 - 50 служителя Кандидатстване
Конструктор - метални изделия
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

ИКИС СЛ е компания, занимаваща се с разработка и производство на иновативни, високотехнологични и висококачествени машини, системи за осветление и метални изделия.

Последният иновативен продукт на фирмата са UV-C дезинфекциращи уреди за борба срещу вирусите в околната среда.

Във връзка с производствените нужди, търсим да назначим:
Конструктор на метални изделия

Отговорности

• Проектира осветителни тела и системи, метални изделия и машинни детайли и елементи, в съответствие със заданието за проектиране;
• Предварително проучване на възложения проект, консултира възложителя и го подпомага, при необходимост, при изработването на задание;
• Предлага различни варианти на проектни решения;
• Изчертава отделните детайли чрез използване на програмен продукт (SOLIDWORKS) и създава изходни файлове за управление на металообработващи машини с програмно управление;
• Отговаря за създаването на техническо досие за всеки проектиран модела/детайл и необходимите чертежи за производствения процес, със съответната документация и архив. Прави архив на въведените данни и съхранява архивните файлове, съгласно утвърдената процедура.
• Създава спецификация на конструираното изделие.

Изисквания и необходими умения

• Притежава техническо образование
• Работа със SOLIDWORKS- минимум 1 година
• Познава технологичните процеси и стандарти за качество. Познава нормативната база относно електрически съоръжения и съвместимост;
• С отлични умения за планиране и организация на времето за завършване на поверените задачи в срок;
• Про-активен, инициативен и с умения за работа в динамична среда и в екип;
• С отлична компютърна грамотност – SOLIDWORKS, MS Office;
• Английски език на работно ниво;

Ние Ви предлагаме

• Интересна, динамична и мотивираща работа;
• Възможност за обучение и професионално развитие;
• Конкурентно възнаграждение;
• Допълнително здравно осигуряване към Дженерали Застраховане;
• Служебен транспорт от метростанция Сливница до производствената база.

Информация за контакт

Телефон: 0886190585

ITCD