ИКИС СЛ ООД
Конструктор със Solidworks
с.Волуяк
От 1000 до 1500 лв.

с.Волуяк длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

ИКИС СЛ е компания, занимаваща се с разработка и производство на UV-C уреди за дезинфекция, иновативни, високотехнологични и висококачествени машини, системи за осветление и метални изделия.

Отговорности

• Проектира метални изделия и осветителни тела, в съответствие със заданието за проектиране;
• Предварително проучване на възложения проект, консултира възложителя и го подпомага, при необходимост, при изработването на задание;
• Предлага различни варианти на проектни решения;
• Изчертава отделните детайли чрез използване на програмен продукт (SOLIDWORKS) и създава изходни файлове за управление на металообработващи машини с програмно управление;
• Отговаря за създаването на техническо досие за всеки проектиран модела/детайл и необходимите чертежи за производствения процес, със съответната документация и архив. Прави архив на въведените данни и съхранява архивните файлове, съгласно утвърдената процедура.
• Създава спецификация на конструираното изделие.

Изисквания и необходими умения

• С поне 1 годинa опит като Конструктор в производствено предприятие;
• Притежава Бакалавърска степен: Машинен инженер или друга подходяща ;
• Познава технологичните процеси и стандарти за качество;
• С отлични умения за планиране и организация на времето за завършване на поверените задачи в срок;
• Про-активен, инициативен и с умения за работа в динамична среда и в екип;
• С отлични умения на SOLIDWORKS;
• Английски език на работно ниво;

Ние Ви предлагаме

• Интересна, динамична и мотивираща работа;
• Възможност за обучение и професионално развитие;
• Конкурентно възнаграждение, което периодично се преразглежда в зависимост от качествата и уменията на служителя;
• Допълнително здравно осигуряване- разширен пакет;
• Фирмени събития и тийм билдинг;
• Опция за карта за спортуване.

Информация за контакт

Телефон: 0886190585

ITCD