ЕССЕНЦА ООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване
Консултант дизайнер
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Ессенца ООД е специализирана в областта на търговия с висок клас италиански мебели и осветление и интериорния дизайн

Отговорности

Отлична комуникация с клиенти и професионално отношение с оглед предлагане на най-добрите интериорни решения в цялостния процес от проектиране и избор на мебели и осветление от богатия спектър, който предлага компанията.

Изисквания и необходими умения

- търговски опит в областта на обзавеждането
- комуникативни умения за работа с клиенти
- креативност, иновативност и технически познания в мебелния дизайн
- работа с Word, Excel, AutoCad
- владеене на английски език или италиански език е предимство
- работа в екип, комбинативност

Ние Ви предлагаме

Работа в отлична среда на трудов договор, вътрешно-фирмено обучение, професионално развитие, посещения на международни специализирани изложения, много предизвикателства и мотивиращо месечно възнаграждение.