Консултант клиентски запитвания с Немски език
Велико Търново

Велико Търново длъжност на пълно работно време

В H2H вярваме, че Кандидатите, които срещаме днес, ще бъдат наши Партньори утре.

За наш доверен клиент - международна компания, търсим да назначим Консултант клиентски запитвания, който да се присъедини към екип от професионалисти в офиса им в гр. Велико Търново.

Ако Вие сте позитивна, мотивирана и организирана личност, имаща желание да стане част от динамично развиваща се компания, тази позиция е точно за Вас.

Отговорности

• Владее отлично Немски език - писмено и говоримо;
• Търси работа в стабилна компания с доказан опит;
• Му харесва да води комуникация с клиенти и партньори на компанията по телефон и/или email.

Изисквания и необходими умения

• Немски език - В2/С1;
• Добра компютърна грамотност /Windows; MS Office - Word, Excel, Outlook; Internet/;
• Стремеж към качествено обслужване и поддържане на добър контакт с клиенти на компанията;
• Висока мотивация и умение за работа в екип.

Ние Ви предлагаме

• Атрактивна бонусна система към основната заплата;
• Опция за почасова заетост – 4 и 6 часови смени;
• Добър социален пакет;
• Топли напитки в офиса и др.

Благодарим на всички кандидатствали. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Компания „H2H“ притежава лиценз за подбор на персонал издаден от Национална Агенция по заетостта № 2770.
Careerdays.bg