Adecco Bulgaria
Консултант клиентски запитвания с немски език
град София
От 2000 до 3000 лв.

град София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

The Adecco Group е световният лидер в сферата на човешките ресурси и е една от компаниите в листата на Global Fortune 500. В Adecco ежедневно свързваме над 700 000 души от 60 държави по света с възможности за работа при водещи и проверени работодатели. Но нашата цел надхвърля просто да намираме нова работа за хората – нашата цел е да помогнем на Вас да откриете пълноценна работа, идеалната позиция, на която ще правите това, което обичате. А това не е просто работа за нас, това е нашата страст!

За един от нашите доверени партньори – компания, която предоставя дигитални услуги, изготвя иновативни решения за своите клиенти и улеснява връзката между бизнеса и клиента, търсим Консултант клиентски запитвания с немски език.

Отговорности

Комуникация с клиенти по имейл, чат или телефон;
Отговаряне на запитвания относно функционирането на услуга или състоянието на продукт;
Документиране на кореспонденцията бързо и акуратно;
Въвеждане и поддържане на информация във вътрешна база от данни.

Изисквания и необходими умения

Отлично владеене на немски език (писмено и говоримо);
Умения за боравене с Microsoft Office пакет;
Добри комуникационни умения и организираност;
Опит в международна компания ще се счита за предимство.

Ние Ви предлагаме

Подробно въвеждащо обучение;
Гъвкаво работно време – 8 часов работен ден;
Атрактивна заплата и социални придобивки;
Удобна локация на офиса в град София

Ако имате интерес да се присъедините към нов и динамичен екип, да приложите своите знания и умения, изпратете своята кандидатура още днес. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.
ITCD 2024 Employers