Top Skills Recruitment Ltd.
Консултант туристически запитвания с немски език
София

София длъжност на пълно работно време

Във връзка с разширяването на дейността на един от нашите клиенти, търсим ентусиазирани и отговорни кандидати за позиция Консултант туристически запитвания с немски език.

Отговорности

• Консултиране на клиенти относно резервации на самолетни билети
• Отговаряне на запитвания, свързани с условията, които предлага компанията
• Разрешаване на възникнали казуси

Изисквания и необходими умения

• Платено стартово обучение
• Възможността да общувате и да подобрявате своите езикови умения на немски език
• Атрактивен социални пакет
• Отлична достижима бонусна система
• Гъвкаво работно време, както и опция за 4, 6 или 8-часов работен ден

Ние Ви предлагаме

• Да владеете на много добро ниво немски език - писмено и говоримо
• Работно ниво на английски език
• Комуникативност и отговорност
• Опит в туристическата сфера е плюс

Ще се радваме да изпратите актуална автобиография при интерес.

Keywords: German/ Немски/ BPO/ Customer support/туризъм/tourism

Лиценз за подбор на персонал за България, издаден от Министерството на труда: № 2399 / 15.11.2017.
Лиценз за администриране и защита на личните данни, издаден от Комисията за защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017.

Careerdays.bg