Координатор ТРЗ и човешки ресурси
Айдемир
От 1000 до 1500 лв.

Айдемир длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Нашият клиент, „Тукаи България” ЕООД, е водеща международна производствена компания в своята бизнес ниша. От тяхно име сме в процес на търсене сме на Координатор "Труд и работна заплата и човешки ресурси".

Отговорности

Координаторът Труд и работна заплата

- подпомага дейностите по обработката на заплати в предприятието, като събира документи и информация и захранва външен доставчик на пейрол услуги, като по този начин подпомага безпроблемното протичане на процесите, свързани със своевременното и точно изплащане на дължимите възнаграждения на служителите;
- осъществява контакт с работниците и служителите, като отговаря на въпроси, свързани с процесите по определяне и начисляване на възнаграждения, контрола на отпуските, работното облекло във фирмата, разпределянето на ваучери, искания за информация, справки и документи, които превежда на английски, ако и когато се наложи.
- координира отговорностите на други служители и отдели, имащи отношение към възнагражденията, осъществява контакт с държавни и местни институции;
- отговаря за други дейности, например подготовка за вътрешни или външни проверки или предоставяне на информация на други отдели - счетоводство, централата на компанията в Испания и други;
- подпомага дейността на отдел "Човешки ресурси" по повод на всякакви задължения, инициативи и проекти.

Изисквания и необходими умения

- подходящо образование, имащо отношение към позицията;
- минимален опит в дейностите по администрирането на заплати и трудови правоотношения от поне 6 месеца, като този опит може да е придобит и под формата на стаж;.
- работни познания за трудовото и осигурително законодателство ;
- умения за работа с Microsoft Office (Excel), като предходен опит със софтуер за пейрол и личен състав е предимство;
- английски език на добро работно ниво;
- организираност, инициативност, комуникативност, внимание към детайла, желание за развитие в областта на човешките ресурси.

Ние Ви предлагаме

- конкурентно възнаграждение, бонусна система при изпълнение на резултати и ваучери за храна;
- помощ при необходимост за релокиране в Силистра, ако успешният кандидат не е от региона;
- възможност за развитие в областта на човешки ресурси и участие в интересни проекти.

Ако смятате, че Вие сте търсеният човек, изпратете автобиографията си сега.
Ще се свържем с избраните за интервю кандидати.

Аксес консултанси - регистрационни номера в Агенция по заетостта 2566 и 2567/2018.

Информация за контакт

Телефон: 0879202823

ITCD