Корабни тръбари и заварчици - аргон
други в чужбина, Франция

други в чужбина, Франция длъжност на пълно работно време

Отговорности

Поддръжка, ремонт, подмяна, като следи за правилното функциониране на тръбните инсталации.

Изисквания и необходими умения

За попълване на екипа ни от специалисти търсим квалифицирана и отговорна личност за длъжността \"Корабен тръбар\", отговаряща на следните изисквания:

· Умение за работа с чертежи;

· Опит в корабостроенето;

· Монтаж, ремонт и експлоатация на тръбни системи;

· Спазване на трудовата дисциплина, правилната експлоатация на техниката;

· Точност и прецизност, oтговорност, работа в екип.

ЗАВАРЧИЦИ с опит в заваряването на черна стомана, листов материал (втора степен) по методите: 141, 136 - миг маг (CO2) със защитен газ аргони и въглероден диоксид,
и 111- електродъгово.

Кандидатите е необходимо да имат съответните документи (сертификати) за заваряване.

Ние Ви предлагаме

- конкурентна среда на работа;
- лични предпазни средства и средства за безопастност;
- възможност за развитие;
- работа в цех;
- настаняване за сметка на фирмата;
- работно облекло;
- трудов договор с пълни осигуровки;
- атрактивно заплащане;
- заплащане на час.
Фирмата предлага и краткосрочни/временни договори, не по-кратки от 3 месеца.

За работа във Франция.

Информация за контакт

Телефон: 052 603 434

ITCD