Кранист / HDS crane/ с категории С и Е до Лайпциг, Германия
Гослар, Германия
От 4000 до 5000 лв.

Гослар, Германия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

За нас

Агенция за подбор на персонал Евролинкс 1903 ЕООД.
Лиценз Nо 262 от 03.08.2018 г

-Като администратор на лични данни гарантираме запазването на конфиденциалност на съдържанието на Вашата автобиография.
-Кандидтствайки за тази позиция, Вие се съгласявате Вашите лични данни да се използват и по други оферти подходящи за Вас.

Изпратете Вашата автобиография на немски или английски език. След предварителен подбор,ще се свържем с Вас.

Отговорности

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- Работни познания по немски език - задължително и английски език говорим
или добър немски език.
- Чиста шофьорска книжка с категории С и Е
- Притежание на тахокарта и карта компетентност

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
- Трудов договор с немски работодател
- Брутно заплащане 2250 евро + командировъчни
- Командировъчните са 34 евро за работен ден и 24 евро за събота и неделя
- Допълнителни 100 евро месечно за безаварийно каране и при липса на болнични
- нетно заплащане с командировъчните - 2470-2570 евро при 21 работни дни месечно при първа данъчна група или 2770-2870 евро при трета данъчна група.
- заплатата се плаща в края на всеки календарен месец за месеца
- командировъчните за предишния месец се изплащат със заплатата за следващия месец
- платена отпуска до 26 работни дни

Информация за контакт

Телефон: 0887315089

ITCD