Пощенска банка / Юробанк България АД
more than 300 служителя Apply See employer
Кредитен експерт - банкиране на малък бизнес за ФЦ в гр. София
София
full-time

София full-time

Job Description

Ние сме Пощенска банка, в която високо ценим и споделяме:

Вдъхновяващо ЛИДЕРСТВО с непрекъснат стремеж към иновации;
Доказана СТАБИЛНОСТ съчетана с ефективност, традиция и модерност;
Динамично РАЗВИТИЕ свързано с нови предизвикателства и перспективи;
Изключителна ЕКИПНОСТ изградена на взаимно доверие и подкрепа.

Имаме над 30-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България. Ние сме модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

За нас най-важни са хората! Отваряме вратите си за успешна реализация на амбициозните и талантливите, които имат шанс да израстват в компанията и да станат утрешните успешни лидери.

За свой Център за Банкиране на малък бизнес в гр. София Пощенска банка търси да назначи опитен, мотивиран, продажбено ориентиран служител за позицията на:

КРЕДИТЕН ЕКСПЕРТ/СТАРШИ КРЕДИТЕН ЕКСПЕРТ - БАНКИРАНЕ НА МАЛЪК БИЗНЕС

Основните отговорности за позицията са:

Отговаряте за активното търсене и привличане на нови клиенти;
Идентифицирате и установявате контакт с потенциални клиенти и представяте кредитни продукти и услуги;
Поддържате отношения с настоящи клиенти и ги информирате за нови продукти;
Консултирате клиенти относно условията, сроковете и необходимите обезпечения при кредитиране;
Анализирате финансова информация, подготвяте предложения за кредит и давате становища за одобрение на кредити.

Изисквания за позицията са:

Висше икономическо образование или в процес на придобиване;
Предишен опит в директни продажби е задължителен;
Професионален опит в областта на кредитирането е задължителен;
Отлични комуникативни умения;
Мотивация за постигане на резултати;
Владеенето на английски език е предимство;
Компютърна грамотност.

Предлагаме ви:

Конкурентно за сферата възнаграждение и допълнително финансово стимулиране;
Структурирано въвеждащо обучение за всички нови служители;
Допълнително здравно и пенсионно осигуряване;
Застраховка "Живот";
Осребряване на разходи за лекарствени средства (с годишен лимит);
25 дни платен годишен отпуск + 1 допълнителен ден, подарък за рожден ден
Карта Multisport и CoolFit на преференциална цена;
Възможност за индивидуално кариерно консултиране;
Преференции при ползване на банковите ни продукти;
Програма „We attract” с предвиден бонус при успешна препоръка;

Ако желаете да бъдете част от успеха на Пощенска банка и да откриете вселена от нови възможности, изпратете своята автобиография и актуална снимка.

Контакт ще бъде осъществен с всички кандидати, одобрени след предварителен подбор по документи, при пълна конфиденциалност.

ITCD 2024 Employers