Кеш Кредит
Кредитен специалист гр. Гоце Делчев
гр. Гоце Делчев
длъжност на непълно работно време
От 500 до 1000 лв.

гр. Гоце Делчев длъжност на непълно работно време От 500 до 1000 лв.

Ние сме Кеш Кредит – компания с лидерска позиция в бързото кредитиране. Отличителни за нас са – иновативният подход към клиента и бизнеса, технологичните решения, цялостното обслужване на клиента на най-високо ниво.
Вярваме, че клиентът е основата на бизнеса, а служителите ни са ключът към развитието на компанията, във всеки един момент.

С цел разширяване на бизнеса ни, търсим да назначим Кредитен специалист за град Гоце Делчев.

Отговорности

Да представяш нашите финансови услуги пред потенциални и настоящи клиенти;
• Да промотираш компаният чрез раздаване на рекламни материали;
• Да обслужваш клиенти в офиса;
• Да продължиш да обслужваш клиентите след продажбата;
• Да работиш с клиенти в просрочие;

Изисквания и необходими умения

Отличен комуникатор, с търговски усет;
• Обичаш победата, конкуренцията и успеха;
• Имаш амбиция за постигане на високи резултати;
• Приемаш предизвикателствата с ентусиазъм и ти харесва да преследваш цели;
• Действаш с бързина, решителност и увереност;

Ние Ви предлагаме

Програма за обучение от първия работен ден
• Възможности за кариерно израстване
• Гъвкаво работно време
• Програма за успешно родителство
• Преференциални условия за продукти на компанията
• Специални условия за други продукти и услуги
• Участие в здравословната програма на компанията
• Тиймбилдинг

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Информация за контакт

Телефон: 0882693307

ITCD