Adecco Bulgaria
Куриер на стоки
Пловдив
От 1000 до 1500 лв.

Пловдив длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

Към настоящия момент, Adecco търси да назначи за свой клиент, фирма предлагаща решения в сферата на куриерските услуги: КУРИЕР

Отговорности

- Приема и доставя пратки от и на адрес на клиента;
- Приема и извършва плащания свързани с куриерските услуги, и издава необходимите документи за тях;
- Оформя товарителниците за пратките;
- Управлява служебен автомобил, спазвайки правилата за движение и фирмената култура;
- Отговаря за правилното и безопасно транспортиране на пратките;

Изисквания и необходими умения

- Завършено средно образование ( Висше образование ще се счита за предимство);
- Добра компютърна и езикова грамотност;
- Валидна шофьорска книжка кат.B и добра ориентираност в градска среда;

Ние Ви предлагаме

- Постоянен трудов договор;
- Редовна работна седмица ( пон.-петък, от 09:00 до 18:00 часа);
- Въвеждащо обучение;
- Работа в стабилна компания;

В случай, че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.
JobTiger Banner