Лаборант или медицинска сестра в манипулационна
Дупница

Дупница длъжност на пълно работно време

Самостоятелна медико-диагностична лаборатория „Микролаб” е създадена през 1999г. Първоначално стартирала като микробиологична лаборатория, тя бързо се разраства и обхваща широк спектър от диагностични изследвания, за да отговори на нарастващите нужди от съвременни диагностични грижи на населението в гр. Дупница и района.

„Микролаб” е първото частно лечебно заведение, регистрирано в Югозападна България. През своята над 10 годишна история, лабораторията се е доказала, като надежден, компетентен и сигурен източник на медико-диагностични изследвания.

За повече информация може да се свържете с нас на телефон 0899156523.

Отговорности

Вземане на проби от венозна и периферна кръв.
Вземане на проби от гърлен и назо-фарингиален секрет за микробиологично изследване.
Първична обработка на пробите.

Изисквания и необходими умения

Ние Ви предлагаме

- постоянен трудов договор и въвеждащо обучение
- условия на труд в съвременна материална база
- професионална работна среда и приятелска атмосфера
- конкурентно заплащане

Информация за контакт

Телефон: 0899651523

ITCD