Аксес Консултанси
Лекар дентална медицина за гр. Русе
Русе, Силистра, други в България
под-изпълнител, свободна практика

Русе, Силистра, други в България под-изпълнител, свободна практика

Търсим Лекар по дентална медицина, който да се присъедини към екип на дентална клиника в Русе. Ще имате предимството да работите с най-съвременна апаратура, да ползвате услугите на първокласната рецепция и да сте част от успешен професионален бранд.

Отговорности

Диагностика и осигуряване на подходящо лечение на зъбите на пациенти, включително редовно почистване, коренови канали, хирургични екстракции, импланти и козметична стоматология;
Следване на утвърдените стандарти на работа в клиниката
Участие в обучения

Изисквания и необходими умения

Магистърска степен по дентална медицина
3+ години опит в дентална практика
интереси в областта на ортодонтията
Опит от използването на медицински софтуер
Владеене на английски език
Професионално поведение

Ние Ви предлагаме

Дългосрочно партньорство със стоматологичната клиника на утвърдено в денталните среди име.
Интензивна подкрепа във всички дейности, свързани с административно обслужване, реклама, модерна апаратура, обучение.
Ако се виждате част от такъв екип, моля, изпратете актуална автобиография чрез бутон кандидатстване.

"Аксес консултанси" ООД е компания за подбор на квалифициран персонал, регистрирана под номера 2566 и 2567/2018 г. в Агенцията по заетостта в България.