Лекар по дентална медицина
Русе
От 1500 до 2000 лв.

Русе длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Ние сме „Аксес Консултанси”, компания за подбор на персонал и бизнес услуги, регистрирана в България и оперираща на територията на цяла Европа. Ние прилагаме подход на партньорство за набиране на персонал, действайки като разширение на HR екипа на компанията.
Целта ни е да насочим правилно Вашите очаквания и изисквания към тези специалисти и потенциални кандидати, така че в крайна сметка да имате човека със съответните знания, умения и опит в екипа си.

Нашият регистрационен номер на Агенцията по заетостта в България е 2566 - за подбор на персонал в България, и 2567 - за подбор на персонал за други държави.

Търсим Лекар по дентална медицина, който да се присъедини към екип на утвърдена дентална клиника в гр. Русе. Ще работите с модерна апаратура и ще имате на разположение административно обслужване на високо ниво.

Отговорности

- диагностика и осигуряване на подходящо лечение на зъбите на пациенти, включително редовно почистване, коренови канали, хирургични екстракции, импланти и козметична стоматология;
- следване на утвърдените стандарти на работа в клиниката
- участие в обучения.

Изисквания и необходими умения

Магистърска степен по дентална медицина
1+ години опит в дентална практика
Опит в използването на медицински софтуер
Професионално поведение
Умения за работа в екип
Желание за развитие

Ние Ви предлагаме

Работа в отлична среда с най-съвременно оборудване
Отлични възможности за доход и професионално развитие
Работа в екип от професионалисти, за които грижата за пациента е над всичко

Информация за контакт

Телефон: 0879202823

ITCD