Магистър-фармацевт за Мюнхен
други в чужбина, Германия

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време

За наш клиент –аптека в северната част на Мюнхен търсим магистър-фармацевт.
При този работодател Ви очаква заплащане над тарифата и регулирано работно време от 40-часова работна седмица.
Имате уникален шанс да живеете и работите в един от най-популярните градове в Германия. Работното място се намира в област на града, където имате възможност да се насладите на предимствата, които Ви предлага баварската столица: много възможности за развлечения предоставят непосредствената близост на Алпите. Планината, културните мероприятия на световно ниво и много високото качество на живот са само част от предимствата на световноизвестния голям град.

Отговорности

Нашият клиент Ви предлага:
• Интересно работно място с атрактивно заплащане
• Регулирано работно време (максимум 40 часа на седмица)
• Извънредните часове се заплащат или компенсират със свободно време
• Работа в преофесионална и колегиална обстановка
• Работа и живот в регион с висок жизнен стандарт

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
• Завършено висше образование по фармация в ЕС
• Познания по немски език минимум на С1-ниво
• Готовност за преместване, работа и живот в Мюнхен

Ние Ви предлагаме

Ние Ви предлагаме следните предимства:
• Нашите услуги са безплатни за кандидати
• Помагаме на чуждестранните кандидати при изпълнение на всички необходими формалности за работа в Германия
• Ние придружаваме нашите кандидати по време на целия процес на кандидатстване за работа и по време на адаптацията в Германия
• Вие печелите от нашия дългогодишен опит в сферата на посредничеството на работа за лекари и фармацевти
Ще се радваме да получим Вашата автобиография! При въпроси сме на разположение на телефонен номер 02 4372413.
Careerdays.bg