Маникюрист/ка
Пловдив
под-изпълнител, свободна практика

Пловдив под-изпълнител, свободна практика

Студио Jordani ,в района на здравна каса,отдава под наем работно място за маникюр .Мястото е напълно оборудвано с всичко необходимо.Студио Джордани има уютен и дизайнерски интериор,разработено е има постоянни клиенти,както и отлични условия за работа.Има удобен паркинг.

Отговорности

Пддържане на хигиена на работното място.

Изисквания и необходими умения

Опит в маникюра,познания следене на новостите ,както и опит в работата с клиенти.
Трудова дисциплина и отговорно отношение.

Всички талантливи ,трудолюбиви,находчиви,креативни кандидати,с желание за бизнес развитие и работа в екип са подходящи.

Ние Ви предлагаме

Студио Jordani ,в района на здравна каса,отдава под наем работно място за маникюр .Мястото е напълно оборудвано с всичко необходимо.
Кандидатствайте по обявата или се свържете на тел 0889424682
На адрес: Ул.Едисон2 с предварителна уговорка.