Музейко ЕООД
20 - 50 служителя Кандидатстване
Маркетинг ентусиаст
София

София длъжност на пълно работно време

Музейко е първият Детски научен център в България и на Балканите и е сред най-големите в Европа . Предлагаме над 130 интерактивни научни инсталации и огромно разнообразие на образователни програми за деца, родители и училищни групи. Вече над 300,000 посетители са се докоснали до чудесата на науката от откриването. Музейко е финансиран и продължава да се подкрепя от Фондация Америка за България.

Музейко играе важна роля в модерното образование на 21 век, осигурявайки място, където да събудим любопитството на децата и техния интерес към наука, технологии и изкуство. Ние провокираме децата да мислят, създават, учат, рискуват и успяват и ги подготвяме за бъдещи лидери и предприемачи.

Отговорности

- Ежедневно администриране на www.muzeiko.bg вкл. и актуализиране на английската версия на сайта
- Facebook Community management – следи коментари, отговаря на лични съобщения, ревюта и препоръки
- поддържа Tripadvisor профил и YouTube
- изготвя месечни маркетинг анализи
- оперативна координация по текущи маркетинг проекти и събития от месечната програма на Музейко
- изготвя комуникационен календар и съгласува с Маркетинг мениджъра
- следи за GDPR имплементацията в частта маркетинг
- изготвя разнообразни текстове за сайта на Музейко, съобразени със събитията ни
- координира маркетинг дейностите и отчетите по проекти (Музейко може да е водеща или партнираща организация на проекта)
- работи пряко с Маркетинг мениджъра и координира изпълнението с различни екипи в Музейко: правен, финансов, образователни програми, обслужване на посетители и продажби

Изисквания и необходими умения

А ТИ ЗА КАКВО МЕЧТАЕШ?

Ако и ти като нас мечтаеш светът да расте с поне една нова Вселена на ден, този анонс е за теб!

В Музейко си търсим човек и те каним в нашия екип, ако:

- обичаш своята работа
- си човек от сферата на маркетинга
- имаш мин 3г. опит в областта на маркетинга
- организиран си
- умееш да пишеш вдъхновяващо
- вълнуваш се от деца и образование
- обичаш да общуваш с игриви умове
- владееш отлично MS Office (Word, Excel, PowerPoint) и работиш с лекота в социални медии (Facebook, Google+, Instagram , YouTube)

Ние Ви предлагаме

Работа в първия Детски научен център на Балканите.
Уникална работна среда и вдъхновяваща марка.
Възможност за участие в разнообразни маркетинг проекти.
Допълнителна здравна застраховка.