Алфа Консулт България ООД
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Машинен конструктор
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Описание на позицията

За наш клиент търсим да назначим МАШИНЕН КОНСТРУКТОР

Изисквания към кандидата:

• Висше техническо;
• Професионална практика - предимство;
• Познание на актуалните нормативни документи, отговорност при вземане на решения.

Основна дейност:

• Работи при изготвяне на конструктивна документация, съхранение и осъвременяване на документацията;
• Взема отношение по постъпилите запитвания за проектиране, доставки и извършване на услуги;
• Работи по постъпилите оферти по осигуряване на комплектоващи възли и детайли относно качеството им и техническата им съвместимост.

Фирмата осигурява:

• Атрактивно възнаграждение и социални придобивки;
• Допълнителни бонуси;
• Начално обучение и он-бординг.

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителен подбор по документи.

Телефон за информация: 0888 599 664 - Николай Стоянов

Лиценз № 2892 - 10.10.2019

Информация за контакт

Телефон: 0895158133

ITCD 2024 Employers