Краси - Нур ЕООД
под 5 заети служителя Кандидатстване
Машинен Оператор
други в чужбина, Белгия
Над 5000 лв.

други в чужбина, Белгия длъжност на пълно работно време Над 5000 лв.

JibJobs е агенция за подбор на персонал, притежаваща удостоверение за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа под № 172/12.10.2016г. Агенцията свързва европейския пазар с работници от целия свят. Сферата на предлаганите позиции са предимно в строителния, производствения и технологичния сектор.

Отговорности

Един от нашите клиенти в Белгия, доставчик на електрифицирани технологии за задвижване на леки автомобили, търсим да назначим оператори на машини, които да работят в различни отдели.

В зависимост от отдела, в който ще работите, Вие ще оперирате различни машинни компоненти, включително фрезови машини, стругове, обработващи центрове, преси за пробиване, бормашини или шлифовъчни машини. Редовно ще проверявате режещите компоненти и части по време на производството и ще отговаряте за качеството и контрола на произведените елементи.

Перфектните кандидати трябва да имат готовност да работят на смени (включително нощни и през уикенда). Работен график:

- 5.25 - 13.30 – първа смяна
- 13.30 - 21.30 – втора смяна
- 21.25 - 5.30 – нощна смяна

Изисквания и необходими умения

ТЕХНИЧЕСКИ УМЕНИЯ:

- Мека механична обработка: стругуване на детайли, пробиване, шлайфане, фрезоване, бръснене
- Твърда обработка: зъбно шлайфане, външно шлайфане, вътрешно шлайфане
- Обработка на отливки (клапани и корпуси)

ИЗИСКВАНИЯ:

• Техническо обучение, опит в заявените технически умения, способност самостоятелно да извършва производство и смяна
• Мотивация и желание за обучение, способност за работа в екип и самостоятелност
• Умения за спазване на нивото на качеството
• Много добро разговорно ниво на английски

Ние Ви предлагаме

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ

• Добра начална заплата от €16 на час + бонус за дневна и нощна смяна – заплащането се извършва всяка седмица
• Ваучери за храна
• 18 дни платен годишен отпуск
• Договор спрямо белгийското законодателство
• Пълна подкрепа за Вашето установяване

Ако имате необходимите умения и смятате, че тази позиция е за Вас, моля не се колебайте да ни изпратите автобиографията си на английски език.