HRS Bulgaria
50 - 300 служителя Apply See employer
Машинен оператор
Стара Загора
full-time

Стара Загора full-time

Job Description

HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

За наш клиент водеща печатна компания , търсим амбициозен и ентусиазиран човек, който да се присъедини на позиция:

Основни отговорности:

-Извършва механична и компютърна настройка на машината на база конкретно задание;
-Следи работния процес на машината;
-Следи и отговаря за изправното състояние на машината;
-Отговаря за качеството на излизащата от машината готова продукция;
-Изпълнява и други конкретно възложени задачи свързани с работата.

Компанията предлага:

-Отлични възможности за професионално развитие;
-Тясно сътрудничество с водещи международни марки;
-Конкурентно възнаграждение;
-Работа в млад и динамичен екип;
-Работно време-работи се на две смени от понеделник до петък.

Основни изисквания:

-Много добри технически познания и умения;
-Висше или средно техническо образование;
-Лоялност и отговорност към работата;
-Предишен опит за работа с машини е предимство.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers