Машинен оператор в дигитална печатница
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Обявяваме свободна позиция за машинен оператор, който да се присъедини към дигиталната печатница на наш клиент!

Ако си мотивиран и търсиш възможност да развиеш кариерата си в динамичния свят на рекламните материали, тази позиция ще е точно за теб!

Отговорности

На тази позиция ще си отговорен за точното и навременно изпълнение на поръчките, в съответствие с изискванията на клиентите. Следене на работата на машините, тяхното зареждане с необходимите материали и следене за качеството на продуктите. Ти ще си отговорен и за поддържане на машините в отлично техническо състояние.

Изисквания и необходими умения

За да се справяш успешно със задачите твоите умения за работа в екип, ще са от значение.
Както и твоята прецизност и усет към детайлите. Ако имаш предишен опит в този сектор, това ще е плюс за теб!

Ние Ви предлагаме

За твоя професионализъм ще бъдеш възнаграден със заплата в размер от 1800 до 2200 лв НЕТО. Събота, неделя и празниците ще са твоите почивни дни.

Присъедини се към екипа на нашия клиент и грабни възможността да изграждаш своята кариера. Твоите умения ще бъдат ценени и възнаградени, а успехът ти е гарантиран.

Как да кандидатстваш:

Ако искаш да работим заедно, моля, изпрати ни своето CV и не забравяй да следиш електронната си поща!

Благодарим за проявения интерес към ROLE!

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Лиценз 3469 / 18.01.2023г
ITCD 2024 Employers