Машинен техник в производството на храни
други в чужбина, Малта
От 2000 до 3000 лв.

други в чужбина, Малта длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Клиентът ни е семейна компания с повече от 100 - годишна история в консервната промишленост. Собствениците се гордеят с това, че работят със стотици фермери, които редовно доставят пресни селскостопански продукти. Това е помогнало на компанията да постигне заслужената водеща позиция в преработката на храни в Малта.
За производствените нужди на фирмата търсим Машинен техник, който да се присъедини дългосрочно към екипа.

Отговорности

- Техническа поддръжка и ремонт на машини за производство на хранителни продукти, включително поточни линии за консервно производство, машини за обработка на зеленчуци и плодове, сирена и други.
- Настройка на машините при нови поръчки;
- Оптимизация и адаптация на машинния парк;
- Работа с резервни части, производствени линии и металорежещи машини;
- Осигуряване на съответствие със съществуващите стандарти за качество в производствения процес.

Изисквания и необходими умения

- квалификация за индустриален механик или електромеханик с опит от поне 2 години в хранително-вкусовата промишленост;
- сръчност в занаята, умения за откриване и коригиране на грешки;
- желание да работите в екип и на смени;
- владеенето на работен английски език е задължително.

Ние Ви предлагаме

Тригодишен трудов договор с възможност за удължаване;
Стартово заплащане от €300 на седмица бруто с възможност за предоговаряне и увеличение.
Бонуси в размер на € 500 годишно;
Допълнително заплащане за извънреден труд;
Самолетен билет до 200 евро годишно;
Транспортни разходи от по 25 евро месечно;
Разходи за настаняване от по € 100 на месец.

Аксес Консултанси e регистрирана с номера в Агенция по заетостта 2566 и 2567/2018.

Информация за контакт

Телефон: 0879202823

ITCD