Алфа Консулт България ООД
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Машинни оператори
Разград
От 1000 до 1500 лв.

Разград длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Описание на позицията

Фирма Алфа Консулт България търси да назначи за свой клиент - производствено предприятие:

за позиция: МАШИННИ ОПЕРАТОРИ

Фирмата предлага :
• Добро стартово възнаграждение;
• Редовно и сигурно заплащане;
• Трудов договор на пълни осигуровки;
• Подсигурено работно облекло;
• Индивидуален бонус според постигнатите резултати.

Изисквания :
• Опит на подобна позиция е задължителен;
• Компютърна грамотност -AutoCAD, Solidworks и MS Office;
• Отлични знания за работа с технически документи.

Описание на длъжността :
• Технически и инженерна поддръжка на производството;
• Управление на металорежещи машини;
• Съдейства на екипа по поддръжка на машините.

Телефон за информация: 088 600 6862 - Пресияна Гънева

Лиценз № 2892 - 10.10.2019

Информация за контакт

Телефон: 0895158133

ITCD 2024 Employers