Хорайзънс България ЕООД
Медицинска сестра – хирургичен профил
София
длъжност на непълно работно време

София длъжност на непълно работно време

Нашият клиент е международен медицински център с утвърден имидж и наложена марка на пазара на този тип услуги. Във връзка с разширяване на дейността си и увеличаване на присъствието си в по-голям брой градове в страната, центърът търси да привлече професионалист с опит и добра репутация за град София за

МЕДИЦИНСКА СЕСТРА – ХИРУРГИЧЕН ПРОФИЛ

Отговорности

Отговорности:

Работа на половин работен ден
Помощ при безоперативно лечение и извършване на относително леки манипулации в амбулаторни условия
Водене и съхранение на прилежащата медицинска документация

Изисквания и необходими умения

Изисквания:

Завършено образование по специалността
Опит в хирургично отделение минимум 1 година
Опитът в частна клиника или здравно заведение е предимство
Добро отношение към пациентите и способност за предоставяне на квалифицирани медицински грижи
Стриктност и наблюдателност

Ние Ви предлагаме

Центърът предлага:

Отлични условия и среда за работа
Утвърдено има и присъствие на пазара на медицински услуги
Атрактивно възнаграждение и коректни трудови взаимоотношения

Информация за контакт

Телефон: 02 963 43 23 (112)

VCD