Artifex-Personaldienstleistungen GmbH
Медицински работници за Германия
Регенсбург, Бавария, Германия
Над 5000 лв.

Регенсбург, Бавария, Германия длъжност на пълно работно време Над 5000 лв.

Фирма „Artifex“ e немска фирма с дългогодишен опит в трудовото посредничество в областта на Здравеопазването и набира медицински работници със завършено висше образование, квалификация “Бакалавър” за постоянна работа в старчески домове, болници и клиники в Германия, град Регенсбург и околността.

Отговорности

Основна грижа за пациента.
Изпълнения на поставените лекарски предписания.
Водене на писмена документация.
Работното време се състои от 35-40 часа в седмицата.

Изисквания и необходими умения

Вие сте медицински служител? Обичате работата си, но Ви е писнало от условията на работа и заплащането в България? Искате да осигурите по-добро бъдеще за Вас, за децата си?Не знаете немски, но сте готови да започнете да го учите? Тогава –„Artifex“ е правилният избор!

Ние Ви предлагаме

• Немски, безсрочен - трудов договор
• Осигуровки и застраховки здравни и пенсионни
• Месечна работна заплата от 2200 до 3600 Евро бруто, в зависимост от мястото Ви на работа и нивото Ви на език
• Помощ и съдействие при регистрирането Ви и откриването на немска банкова сметка
• Помощ при попълването на документи за детски надбавки
• Временна квартира за първите Ви месеци в Германия и помощ при търсенето на Ваше собствено жилище
• Курс по немски език, за да покриете нивото, което Ви е нужно
• Признаване на дипломата Ви на територията на Германия

Ако проявявате интерес и имате допълнителни въпроси, тогава не се колебайте да се свържете с нас.
БЕЗ КОМИСИОННИ!!!

Камелия Харизанова
+491630181145, +4994160011115

Информация за контакт

Телефон: +491630181145

VCD