Медицински сестри за Германия
Бавария, Германия
От 4000 до 5000 лв.

Бавария, Германия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

ProCariera е консултантска фирма за набиране на персонал със седалище в Букурещ и клон на фирмата в Брашов , Румъния, както и друг клон в Инголщад, Германия.
ProCariera предлага консултации на немските фирми, които желаят да разширят екипа си от служители, като им осигурява необходимият персонал чрез професионални услуги.
Назначаваме високо квалифицирана работна ръка в следните сфери: здравеопазване, информатика и инженери.
ProCariera осигурява пълни услуги за кандидатите- от намирането на работа до помощ при интегрирането в новата работа и новата среда на живот.

В момента набираме спешно медицински сестри за Германия на цял ден за домове за стари хора в Бавария (Мюнхен, Нюрнберг, Инголщад и др.)

Отговорности

Медицински грижи в домове за стари хора в Бавария.

Изисквания и необходими умения

Ако имате завършено образование за медицинска сестра, специализирани медицински знания, емпатия и гъвкавост, изпратете ни CV.

Ние Ви предлагаме

Във връзка в изучаването на немски, можем да ви предложим безплатни курсове по немски за подготовка от ниво 0. Курсовете продължават 6 месеца/онлайн!

Още при пристигането на работното място ние ви подпомагаме с необходимите стъпки за признаване на дипломата.
Получавате здравни застраховки, осигуряване за безработица и пенсия за целия период на договора.

Нашите услуги са безплатни за кандидатите- ние получаваме възнаграждението си от клиентите, т.е вашият бъдещ работодател.

Имаме и консултант в офиса в Германия (Инголщад), който може да ви помогне по всяко време.

Заплата: 2400 (бруто)/на месец до признаване на дипломата.
В Германия данъчното изчисляване се случва в зависимост от статута по следния начин:
класа 1 /неженен/неомъжена- 1632 евро(нето)/месец
класа 3/ женен/омъжена- 1859 евро (нето)/месец

заплата 2830 (бруто)/на месец скед признаване на дипломата:
класа 1 / неженен/неомъжена- 1843
класа 3 / женен/омъжена- 2097

Информация за контакт

Телефон: 0883718877